Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Disney Channel


Trenutno na programu:
od 11:35
do 12:00
Vso srečo, Charlie Serija Ob 12:00 sledi Vso srečo, Charlie (Serija)
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
  • Nedelja
Sreda: 23.07.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Austin in Ally
Serija
05:25Čudežni pes
Serija
05:45Morske deklice
Serija
06:10Liv in Maddie
Serija
06:35Austin in Ally
Serija
06:55Austin in Ally
Serija
07:20Jessie
Serija
07:45Čudežni pes
Serija
08:05Čudežni pes
Serija
08:30Vso srečo, Charlie
Serija
08:55Vso srečo, Charlie
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Čudežni pes
Serija
12:45Čudežni pes
Serija
13:10Dogodivščine Disneyjevih vil
Otroški in mladinski program
13:35Austin in Ally
Serija
14:00Austin in Ally
Serija
14:25Liv in Maddie
Serija
14:50Morske deklice
Serija
15:10Morske deklice
Serija
15:35Austin in Ally
Serija
16:00Miki Miška
Otroški in mladinski program
16:05Oblak 9
Film
17:30Morske deklice
Serija
17:55Morske deklice
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Liv in Maddie
Serija
19:30Jessie
Serija
19:50Čudežni pes
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Četrtek: 24.07.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Austin in Ally
Serija
05:25Čudežni pes
Serija
05:45Morske deklice
Serija
06:10Liv in Maddie
Serija
06:35Austin in Ally
Serija
06:55Austin in Ally
Serija
07:20Jessie
Serija
07:45Čudežni pes
Serija
08:05Čudežni pes
Serija
08:30Vso srečo, Charlie
Serija
08:55Vso srečo, Charlie
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Čudežni pes
Serija
12:45Čudežni pes
Serija
13:10Dogodivščine Disneyjevih vil
Otroški in mladinski program
13:35Austin in Ally
Serija
14:00Austin in Ally
Serija
14:25Liv in Maddie
Serija
14:50Morske deklice
Serija
15:10Morske deklice
Serija
15:35Austin in Ally
Serija
16:00V zakulisju snemanja filma Ledeno kraljestvo
Serija
16:10Potegavščine zvezdnikov
Serija
16:20Jessie
Serija
16:45Čudežni pes
Serija
17:10Liv in Maddie
Serija
17:30Morske deklice
Serija
17:55Morske deklice
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Liv in Maddie
Serija
19:30Jessie
Serija
19:50Čudežni pes
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Petek: 25.07.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Austin in Ally
Serija
05:25Čudežni pes
Serija
05:45Morske deklice
Serija
06:10Liv in Maddie
Serija
06:35Austin in Ally
Serija
06:55Austin in Ally
Serija
07:20Jessie
Serija
07:45Čudežni pes
Serija
08:05Čudežni pes
Serija
08:30Vso srečo, Charlie
Serija
08:55Vso srečo, Charlie
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Čudežni pes
Serija
12:45Čudežni pes
Serija
13:10Igre v Viilinjem dolu
Otroški in mladinski program
13:35Austin in Ally
Serija
14:00Austin in Ally
Serija
14:25Liv in Maddie
Serija
14:50Morske deklice
Serija
15:10Morske deklice
Serija
15:35Austin in Ally
Serija
16:00Pocahontas
Film
17:30Morske deklice
Serija
17:55Morske deklice
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Liv in Maddie
Serija
19:30Jessie
Serija
19:50Čudežni pes
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Sobota: 26.07.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Austin in Ally
Serija
05:25Napredni naravni talenti
Serija
05:45Morske deklice
Serija
06:10Paglavca na krovu
Serija
06:35Vso srečo, Charlie
Serija
06:55Jessie
Serija
07:20Morske deklice
Serija
07:45Liv in Maddie
Serija
08:05Liv in Maddie
Serija
08:30Vso srečo, Charlie
Serija
08:55Nedolžen sem
Serija
09:15Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
09:40Pocahontas
Film
11:00Miki Miška
Otroški in mladinski program
11:15Čudežni pes
Serija
11:35Čudežni pes
Serija
12:00Jessie
Serija
12:25Jessie
Serija
12:45Nedolžen sem
Serija
13:10Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
13:35Morske deklice
Serija
14:00Čudežni pes
Serija
14:25Liv in Maddie
Serija
14:50Liv in Maddie
Serija
15:10Austin in Ally
Serija
15:35Jessie
Serija
16:00Vso srečo, Charlie
Serija
16:20Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
16:45Liv in Maddie
Serija
17:10Vso srečo, Charlie
Serija
17:30Nedolžen sem
Serija
17:55Morske deklice
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Austin in Ally
Serija
19:30Jessie
Serija
19:50Čudežni pes
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Nedelja: 27.07.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Austin in Ally
Serija
05:25Čudežni pes
Serija
05:45Morske deklice
Serija
06:10Liv in Maddie
Serija
06:35Austin in Ally
Serija
06:55Austin in Ally
Serija
07:20Jessie
Serija
07:45Čudežni pes
Serija
08:05Čudežni pes
Serija
08:30Vso srečo, Charlie
Serija
08:55Vso srečo, Charlie
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Čudežni pes
Serija
12:45Čudežni pes
Serija
13:10Dogodivščine Disneyjevih vil
Otroški in mladinski program
13:35Austin in Ally
Serija
14:00Austin in Ally
Serija
14:25Liv in Maddie
Serija
14:50Morske deklice
Serija
15:10Morske deklice
Serija
15:35Austin in Ally
Serija
16:00Austin in Ally
Serija
16:20Jessie
Serija
16:45Čudežni pes
Serija
17:10Liv in Maddie
Serija
17:30Morske deklice
Serija
17:55Morske deklice
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Liv in Maddie
Serija
19:30Jessie
Serija
19:50Čudežni pes
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program