Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Disney Channel


Trenutno na programu:
od 04:50
do 05:00
Mouk Otroški in mladinski program Ob 05:00 sledi Jessie (Serija)
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
  • Nedelja
  • Ponedeljek
Četrtek: 23.10.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:15Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Liv in Maddie
Serija
05:50Napredni naravni talenti
Serija
06:15Napredni naravni talenti
Serija
06:40Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
07:05Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:30Vso srečo, Charlie
Serija
07:55Vso srečo, Charlie
Serija
08:20Priložnost za Sonny
Serija
08:45Priložnost za Sonny
Serija
09:10Paglavca na krovu
Serija
09:35Paglavca na krovu
Serija
10:00Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:40Vso srečo, Charlie
Serija
12:05Vso srečo, Charlie
Serija
12:30Jessie
Serija
13:00Paglavca na krovu
Serija
13:20Paglavca na krovu
Serija
13:55Morske deklice
Serija
14:20Nedolžen sem
Serija
14:45Liv in Maddie
Serija
15:10Violetta
Serija
16:00Čudežni pes
Serija
16:25Jessie
Serija
16:50Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
17:15Nedolžen sem
Serija
17:40Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
18:05Liv in Maddie
Serija
18:30Violetta
Serija
19:20Nedolžen sem
Serija
19:45Nedolžen sem
Serija
20:10Nedolžen sem
Serija
20:35Nedolžen sem
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:45Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Petek: 24.10.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:15Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Liv in Maddie
Serija
05:50Tipično za Raven
Serija
06:15Tipično za Raven
Serija
06:40Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
07:05Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:30Vso srečo, Charlie
Serija
07:55Vso srečo, Charlie
Serija
08:20Priložnost za Sonny
Serija
08:45Priložnost za Sonny
Serija
09:10Paglavca na krovu
Serija
09:35Paglavca na krovu
Serija
10:00Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:40Vso srečo, Charlie
Serija
12:05Vso srečo, Charlie
Serija
12:30Jessie
Serija
13:00Tipično za Raven
Serija
13:20Tipično za Raven
Serija
13:55Morske deklice
Serija
14:20Nedolžen sem
Serija
14:45Austin in Ally
Serija
15:10Violetta
Serija
16:00Kako ustvariti popolnega fanta
Film
17:40Dekle v velikem svetu
Serija
18:05Liv in Maddie
Serija
18:30Violetta
Serija
19:20Austin in Ally
Serija
19:45Austin in Ally
Serija
20:10Austin in Ally
Serija
20:35Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:45Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Sobota: 25.10.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:15Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Liv in Maddie
Serija
05:50Nedolžen sem
Serija
06:15Nedolžen sem
Serija
06:40Austin in Ally
Serija
07:05Liv in Maddie
Serija
07:30Gravity Falls
Otroški in mladinski program
07:55Nedolžen sem
Serija
08:20Dekle v velikem svetu
Serija
08:45Jessie
Serija
09:10Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
09:35Kako ustvariti popolnega fanta
Film
11:15Čudežni pes
Serija
11:40Jessie
Serija
12:05Nedolžen sem
Serija
12:30Nedolžen sem
Serija
13:00Nedolžen sem
Serija
13:20Nedolžen sem
Serija
13:55Gravity Falls
Otroški in mladinski program
14:20Čudežni pes
Serija
14:45Austin in Ally
Serija
15:10Dekle v velikem svetu
Serija
15:35Liv in Maddie
Serija
16:00Liv in Maddie
Serija
16:25Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
16:50Čudežni pes
Serija
17:15Čudežni pes
Serija
17:40Morske deklice
Serija
18:05Nedolžen sem
Serija
18:30Austin in Ally
Serija
18:55Austin in Ally
Serija
19:20Jessie
Serija
19:45Jessie
Serija
20:10Jessie
Serija
20:35Jessie
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:45Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Nedelja: 26.10.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:15Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:50Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
06:15Liv in Maddie
Serija
06:40Austin in Ally
Serija
07:05Kako ustvariti popolnega fanta
Film
08:45Dekle v velikem svetu
Serija
09:10Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
09:35Jessie
Serija
10:00Austin in Ally
Serija
10:25Gravity Falls
Otroški in mladinski program
10:50Liv in Maddie
Serija
11:15Čudežni pes
Serija
11:40Jessie
Serija
12:05Nedolžen sem
Serija
12:30Nedolžen sem
Serija
13:00Liv in Maddie
Serija
13:20Liv in Maddie
Serija
13:55Oblak 9
Film
15:35Liv in Maddie
Serija
16:00Liv in Maddie
Serija
16:25Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
16:50Čudežni pes
Serija
17:15Čudežni pes
Serija
17:40Morske deklice
Serija
18:05Nedolžen sem
Serija
18:30Austin in Ally
Serija
18:55Austin in Ally
Serija
19:20Čudežni pes
Serija
19:45Čudežni pes
Serija
20:10Čudežni pes
Serija
20:35Čudežni pes
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:45Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Ponedeljek: 27.10.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:15Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Liv in Maddie
Serija
05:50Hannah Montana
Serija
06:15Hannah Montana
Serija
06:40Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
07:05Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:30Vso srečo, Charlie
Serija
07:55Vso srečo, Charlie
Serija
08:20Priložnost za Sonny
Serija
08:45Priložnost za Sonny
Serija
09:10Paglavca na krovu
Serija
09:35Paglavca na krovu
Serija
10:00Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:40Vso srečo, Charlie
Serija
12:05Vso srečo, Charlie
Serija
12:30Jessie
Serija
13:00Hannah Montana
Serija
13:20Hannah Montana
Serija
13:55Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
14:20Gravity Falls
Otroški in mladinski program
14:45Čudežni pes
Serija
15:10Violetta
Serija
16:00Dekle proti pošastem
Film
17:30Volčja kri
Serija
18:00Gravity Falls
Otroški in mladinski program
18:30Violetta
Serija
19:20Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
19:45Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
20:10Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
20:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:45Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program