Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Disney Channel


Trenutno na programu:
od 23:00
do 23:40
Violetta Serija Ob 23:40 sledi Panj (Otroški in mladinski program)
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
Torek: 02.09.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Zapoj z nami
Glasbeni program
05:45Hannah Montana
Serija
06:10Nedolžen sem
Serija
06:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
06:55Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:20Paglavca na krovu
Serija
07:45Napredni naravni talenti
Serija
08:05Napredni naravni talenti
Serija
08:30Priložnost za Sonny
Serija
08:55Priložnost za Sonny
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Jessie
Serija
12:45Jessie
Serija
13:10Austin in Ally
Serija
13:35Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
14:00Morske deklice
Serija
14:25Zapoj z nami
Glasbeni program
14:45Hannah Montana
Serija
15:10Violetta
Serija
16:00Zapojte z nami: V Španijo!
Film
17:30Zapoj z nami
Glasbeni program
17:55Hannah Montana
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Liv in Maddie
Serija
19:30Liv in Maddie
Serija
19:50Liv in Maddie
Serija
20:15Liv in Maddie
Serija
20:40Liv in Maddie
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Sreda: 03.09.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Hannah Montana
Serija
05:45Zapoj z nami
Glasbeni program
06:10Nedolžen sem
Serija
06:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
06:55Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:20Paglavca na krovu
Serija
07:45Napredni naravni talenti
Serija
08:05Napredni naravni talenti
Serija
08:30Priložnost za Sonny
Serija
08:55Priložnost za Sonny
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Jessie
Serija
12:45Jessie
Serija
13:10Austin in Ally
Serija
13:35Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
14:00Morske deklice
Serija
14:25Hannah Montana
Serija
14:50Zapoj z nami
Glasbeni program
15:10Violetta
Serija
16:00Teen Beach
Film
17:30Hannah Montana
Serija
17:55Zapoj z nami
Glasbeni program
18:20Violetta
Serija
19:05Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
19:30Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
19:50Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
20:15Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
20:40Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Četrtek: 04.09.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Zapoj z nami
Glasbeni program
05:45Hannah Montana
Serija
06:10Nedolžen sem
Serija
06:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
06:55Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:20Paglavca na krovu
Serija
07:45Napredni naravni talenti
Serija
08:05Napredni naravni talenti
Serija
08:30Priložnost za Sonny
Serija
08:55Priložnost za Sonny
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Jessie
Serija
12:45Jessie
Serija
13:10Austin in Ally
Serija
13:35Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
14:00Morske deklice
Serija
14:25Zapoj z nami
Glasbeni program
14:50Hannah Montana
Serija
15:10Violetta
Serija
16:00Gimnazijski musical 2
Film
17:40V zakulisju snemanja filma Ledeno kraljestvo
Film
17:55Hannah Montana
Serija
18:20Violetta
Serija
19:05Nedolžen sem
Serija
19:30Nedolžen sem
Serija
19:50Nedolžen sem
Serija
20:15Nedolžen sem
Serija
20:40Nedolžen sem
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Petek: 05.09.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Hannah Montana
Serija
05:45Zapoj z nami
Glasbeni program
06:10Nedolžen sem
Serija
06:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
06:55Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:20Paglavca na krovu
Serija
07:45Napredni naravni talenti
Serija
08:05Napredni naravni talenti
Serija
08:30Priložnost za Sonny
Serija
08:55Priložnost za Sonny
Serija
09:15Paglavca na krovu
Serija
09:40Paglavca na krovu
Serija
10:05Tipično za Raven
Serija
10:25Tipično za Raven
Serija
10:50Napredni naravni talenti
Serija
11:15Napredni naravni talenti
Serija
11:35Vso srečo, Charlie
Serija
12:00Vso srečo, Charlie
Serija
12:25Jessie
Serija
12:45Jessie
Serija
13:10Austin in Ally
Serija
13:35Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
14:00Morske deklice
Serija
14:25Hannah Montana
Serija
14:50Zapoj z nami
Glasbeni program
15:10Violetta
Serija
16:00Radio Rebel
Film
17:30Hannah Montana
Serija
17:55Zapoj z nami
Glasbeni program
18:20Violetta
Serija
19:05Austin in Ally
Serija
19:30Austin in Ally
Serija
19:50Austin in Ally
Serija
20:15Austin in Ally
Serija
20:40Austin in Ally
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program


Sobota: 06.09.2014
UraProgram
00:15Art Attack
Otroški in mladinski program
00:40Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
00:55Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:05Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
01:30Violetta
Serija
02:10Panj
Otroški in mladinski program
02:20Art Attack
Otroški in mladinski program
02:45Art Attack
Otroški in mladinski program
03:10Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:20Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:35Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
03:45Džungelska zveza
Otroški in mladinski program
04:00Art Attack
Otroški in mladinski program
04:25Art Attack
Otroški in mladinski program
04:50Mouk
Otroški in mladinski program
05:00Jessie
Serija
05:25Hannah Montana
Serija
05:45Zapoj z nami
Glasbeni program
06:10Nedolžen sem
Serija
06:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
06:55Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
07:20Nedolžen sem
Serija
07:45Nedolžen sem
Serija
08:05Liv in Maddie
Serija
08:30Liv in Maddie
Serija
08:55Jessie
Serija
09:15Jessie
Serija
09:40Mačke iz visoke družbe
Film
10:55Austin in Ally
Serija
11:15Austin in Ally
Serija
11:35Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
12:00Sabrina: Skrivnosti najstniške čarovnice
Otroški in mladinski program
12:25Jessie
Serija
12:45Jessie
Serija
13:10Austin in Ally
Serija
13:35Zmaga, poraz ali neodločeno
Razvedrilni program
14:00Morske deklice
Serija
14:25Hannah Montana
Serija
14:50Zapoj z nami
Glasbeni program
15:10Violetta
Serija
16:00Gimnazijski musical 2
Film
17:30Hannah Montana
Serija
17:55Zapoj z nami
Glasbeni program
18:20Violetta
Serija
19:05Morske deklice
Serija
19:30Morske deklice
Serija
19:50Morske deklice
Serija
20:15Morske deklice
Serija
20:40Morske deklice
Serija
21:00Vso srečo, Charlie
Serija
21:25Napredni naravni talenti
Serija
21:50Shake It Up
Serija
22:10Volčja kri
Serija
22:35Volčja kri
Serija
23:00Violetta
Serija
23:40Panj
Otroški in mladinski program
23:50Art Attack
Otroški in mladinski program