Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

SK 1


Trenutno na programu:
od 22:00
do 23:00
Grand Prix: Slovenske Konjice (reportaža) Nogomet prvič Ob 23:00 sledi Španska liga: Real Madrid - Elche ()
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
Torek: 23.09.2014
UraProgram
00:45Evroliga - Kvalifikacije: Ostende - Asvel
Nogomet prvič
02:30Turška liga: Pregled kroga
Nogomet prvič
02:45Španska liga: Getafe - Valencia
03:30Ruska liga: Pregled kroga
Nogomet prvič
04:00Škotska liga: Pregled kroga
Nogomet prvič
04:30Championship: Pregled kroga
Tenis v živo
05:00WTA Wuhan: 3x
07:00WTA Wuhan: 2x
Tenis v živo
10:00Španska liga: Pregled kroga
11:00Premier liga: Pregled kroga
12:00WTA Wuhan: 2x
Tenis v živo
15:15BC: TV prodaja
Nogomet ponovitev
16:15Portugalska liga: Pregled kroga
17:00Gloria Cup: Efes - Olympiacos
Nogomet prvič
18:40Španska liga: Napoved kroga
19:15Gloria Cup: CSKA - Crvena Zvezda
Magazinska oddaja prvič
21:00Futbol Mundial: 488. del
Hokej prvič
21:30EBEL: Pregled kroga
22:00Grand Prix: Slovenske Konjice (reportaža)
Nogomet prvič
23:00Španska liga: Real Madrid - Elche


Sreda: 24.09.2014
UraProgram
00:00UCI World Championship: Time Trial (M)
Košarka prvič
00:45Evroliga, kvalifikacije: Ostende - Asvel
02:30Turška liga: Pregled kroga
03:30Ruska liga: Pregled kroga
03:45Evroliga - kvalifikacije: Unics Kazan - Zielona Gora
Nogomet prvič
04:00Škotska liga: Pregled kroga
04:30Championship: Pregled kroga
05:00WTA Wuhan
05:15Španska liga: Sevilla - Real Sociedad
10:30Grand Prix: Slovenske Konjice (reportaža)
Boks ponovitev
11:30Futbol Mundial: 488. del
Magazinska oddaja ponovitev
12:00WTA Wuhan: 2x
Tenis v živo
15:15BC: TV prodaja
Hokej ponovitev
16:15EBEL: Pregled kroga
17:00Gloria Cup: Unicaja - Efes
Magazinska oddaja prvič
18:40ATP Uncovered: 39. del
Košarka v živo
19:15Gloria Cup: Crvena Zvezda - Fenerbahce
Magazinska oddaja prvič
21:00Trans World Sport: 1430. del
Nogomet v živo
22:00Španska liga: Malaga - Barcelona


Četrtek: 25.09.2014
UraProgram
00:00UCI svetovno prvenstvo (M)
03:45Evroliga, kvalifikacije: Unics Kazan - Zielona Gora
05:15Španska liga: Sevilla - Real Sociedad
07:00WTA Wuhan: 1/4 finale
10:30ATP Uncovered
11:00Magazin: Trans World Sport
12:00WTA Wuhan: 1/4 finale
15:15BC TV prodaja
16:15Velika nagrada: Slovenske Konjice
17:15Serija Mobil 1 - The Grid
18:00Evroliga, kvalifikacije: 1/2 finale
20:00Premier liga: Netbusters
20:45Evroliga, kvalifikacije: 1/2 finale
22:30Premier League World
23:00Gloria Cup: Olympiacos - Unicaja


Petek: 26.09.2014
UraProgram


Sobota: 27.09.2014
UraProgram