Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV 1000

TV spored za program:

TV 1000


Trenutno na programu:
od 20:00
do :
Zelena milja Film Ob : sledi ()
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
  • Nedelja
  • Ponedeljek
Četrtek: 18.12.2014
UraProgram
00:00Preživeli so seks II
Erotični program
01:35Klik: daljinec za seks
Erotični program
04:00Ruleta smrti
Film
06:00Hannibal: Rojstvo zla
Film
08:00Frankie znori
Film
10:00Newyorška serenada
Film
12:00Ne moreš verjeti
Film
14:00Skrivnost mojega uspeha
Film
16:00Valovi smrti
Film
18:00Pokora
Film
20:00Zelena milja
Film


Petek: 19.12.2014
UraProgram
00:00Zasebno nogometno prvenstvo 2006
Erotični program
01:35Osebni športni inštruktor
Erotični program
04:00Zelena milja
Film
07:10Večkratni sarkazmi
Film
09:00April praznuje
Film
10:30Dogodivščine Palčka in Palčice
Film
12:00Boj deklet
Film
14:00Prva ljubezen
Film
16:00Pokora
Film
18:00Bowfinger
Film
20:00Tekla bo kri
Film
22:40Brezplačni vzorci
Film


Sobota: 20.12.2014
UraProgram
00:00Porno vojne, 1. epizoda
Erotični program
01:30Porno vojne, 2. epizoda
Erotični program
04:00Brezplačni vzorci
Film
06:00Vrt za obešanje
Film
08:00Dogodivščine Palčka in Palčice
Film
10:00Leteči Škot
Film
12:00Frankie znori
Film
14:00Bowfinger
Film
16:00Gospodinja
Film
18:00Svetilničarji
Film
20:00Moja mala navihanka
Film
22:00Krvavi posel
Film


Nedelja: 21.12.2014
UraProgram
00:00Porno vojne, 2. epizoda
Erotični program
01:30Vojna pornozvezd, epizoda III
Erotični program
04:00Krvavi posel
Film
06:00Dogodivščine Palčka in Palčice
Film
08:00Leteči Škot
Film
10:00Svetilničarji
Film
12:00Gospodinja
Film
14:00Tekla bo kri
Film
16:45Moja mala navihanka
Film
18:25Enid
Film
20:00Velika riba
Film
22:05Hiša voščenih figur
Film


Ponedeljek: 22.12.2014
UraProgram
00:00Snežna angela
Erotični program
01:25Plemenske fantazije
Erotični program
04:00Hannibal: Rojstvo zla
Film
06:00Jutranja patrulja
Film
08:00Vrt za obešanje
Film
10:00Ne moreš verjeti
Film
12:00Oh v Ohiu
Film
14:00Across the universe
Film
16:10Boj deklet
Film
18:00Babe Ruth
Film
20:00Skrivnost mojega uspeha
Film
22:00Valovi smrti
Film