Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



RTS Srbija

TV spored za program:

RTS Srbija


Trenutno na programu:
od 12:30
do 13:00
Metla brez držala Ob 13:00 sledi Dnevnik ()
  • Nedelja
  • Ponedeljek
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
Nedelja: 20.04.2014
UraProgram
00:00Velikonočna polnočna maša
02:30Sestavljanka
03:00Poročila
03:05Prebivalec
03:30Brez vize
04:05TV obrazi: njegova svetost gospod Irinej
04:55Sorodnik z dežele
05:47Verski koledar
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
06:00Poročila
06:05Jutranji program
08:00Jutranji dnevnik
08:15Jutranji program
09:00Poročila
09:05Žikina pisanica
10:00Poročila
10:05Žikina pisanica
11:00Igrale se delije
12:00Športne legende Srbije
12:30Metla brez držala
13:00Dnevnik
13:15Šport plus
13:25Vreme, stanje na cestah
13:30Po balkanski ulici
14:15Čas je za dojenčka
14:55Gastronomad
15:10Poročila
15:20Ura
16:05Poročila
16:10Montevideo, se vidimo
17:05Poročila
17:10Verski koledar
17:25Šljivik
18:25Povsem naravno
19:00Sestavljanka
19:17Vreme, stanje na cestah
19:30Dnevnik
20:05Montevideo, se vidimo
21:00Velika noč - dan veselja
21:30Moj heroj
22:00Šesti velikonočni koncert
23:45Izobraževalno ogledalo
23:55Dnevnik


Ponedeljek: 21.04.2014
UraProgram
00:15Dovolite ...
01:15Igrale se delije
02:30Sestavljanka
03:00Poročila
03:03Povsem naravno
03:33V spomin na veliko vojno
04:30Glasbeni program
04:50Montevideo, se vidimo
05:47Verski koledar
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
06:00Poročila
06:05Jutranji program
08:00Jutranji dnevnik
08:15Jutranji program
09:00Poročila
09:05Muzikanti
09:50Poročila
10:00Lov in ribolov
10:30Eko karavana: živa legenda
11:00Poročila
11:05TV miniatura: Siniša Pavić
11:20Svetišča Studenice
11:50Datum
12:00Dnevnik
12:15Šport plus
12:25Vreme, stanje na cestah
12:30Sestavljanka
12:50Verski koledar
13:00Brez vize
13:35Moj heroj
14:05Šljivik
15:05To je Srbija
15:50Sorodnik z dežele
16:50TV zabavnik
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Mozaik
17:25Lov in ribolov
17:30Beograjska kronika
18:25Sestavljanka
18:45Datum
18:55Velika noč - dan veselja
19:30Dnevnik
20:05Sorodnik z dežele
21:05Zlata plošča: Merima Njegomir
21:55Ekskluzivno: Mihail Fjodorovič Romanov
22:50Oko magazin
23:20Dnevnik
23:40Dnevnik kulture
23:55Evronet


Torek: 22.04.2014
UraProgram
00:00Metropolis
00:30Moj ljubljenček
01:00Carl Orff: Carmina Burana
02:10Velika noč - dan veselja
02:40Sestavljanka
03:00Poročila
03:05Oko magazin
03:35Lov in ribolov
04:05Eko karavana: živa legenda
04:35Glasbeni spoti
04:50Sorodnik z dežele
05:47Verski koledar
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
06:00Poročila
06:05Jutranji program
08:00Jutranji dnevnik
08:15Jutranji program
09:00Poročila
09:05Muzikanti
09:50Poročila
09:55Kvadratura kroga
10:20Potopis: vasi v Franciji
10:50Velikonočni koncert
11:20Velika noč - dan veselja
11:50Verski koledar
12:00Dnevnik
12:15Šport plus
12:25Vreme, stanje na cestah
12:30Sestavljanka
12:50Dobro je, dobro je vedeti
13:20Gastronomad
13:40Trezor: nižje od angelov
14:30Prebivalec
14:55Datum
15:05To je Srbija
15:50Sorodnik z dežele
16:50TV zabavnik
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Kaj počnete
17:45Beograjska kronika
18:25Sestavljanka
18:40Datum
18:50Srbija na zvezi
19:30Dnevnik
20:05Sorodnik z dežele
21:00Vprašalnik
22:00Igraj tisto naše
23:05Dnevnik
23:25Dnevnik kulture
23:40Oko magazin


Sreda: 23.04.2014
UraProgram
00:10TV mreža
00:35Babilon
01:05Izobraževalno ogledalo
01:35Velikonočni koncert
02:00Poročila
02:05Spomin na nedolžne
02:25Srbija na zvezi
02:50Sestavljanka
03:05Oko magazin
04:45Datum
04:55Sorodnik z dežele
05:47Verski koledar


Četrtek: 24.04.2014
UraProgram
00:10Evronet
Informativni program
00:15Življenje in kariera: Aleksandar Ilić
Glasbeni program
00:45Partiture za korenino in steblo: Vladan Vučković Paja
Glasbeni program
01:05Dokumentarni program
Glasbeni program
01:35Lov in ribolov
Glasbeni program
02:05Srbija na zvezi
Informativni program
02:30Sestavljanka
Razvedrilni program
03:00Poročila
Informativni program
03:03Oko, info
Informativni program
03:33Razglednica
Informativni program
04:05Kosmo
Informativni program
04:35Glasbeni spoti
Glasbeni program
04:50Sorodnik z dežele
Serija
05:48Verski koledar
Verski program
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
Propagandni program
06:00Poročila
Informativni program
06:05Jutranji program
Informativni program
08:00Jutranji dnevnik
Informativni program
08:15Jutranji program
Informativni program
09:00Poročila
Informativni program
09:06Žikina pisanica
Razvedrilni program
10:00Poročila
Informativni program
10:05Žikina pisanica
Razvedrilni program
11:00Po Srbiji: pohod ob Moravi
Razvedrilni program
11:30Velikonočni koncert: beograjski komorni zbor
Glasbeni program
12:00Prebivalec
Informativni program
12:30Srbija na zvezi
Informativni program
13:00Dnevnik
Informativni program
13:15Šport plus
Šport
13:25Vreme, stanje na cestah
Informativni program
13:30Na poti
Razvedrilni program
14:00Gastronomad
Razvedrilni program
14:15Ekskluzivno
Razvedrilni program
15:00Poročila
Informativni program
15:10Knjiga vtisov
Informativni program
15:50Glasbeni spoti
Glasbeni program
16:00Poročila
Informativni program
16:05Sorodnik z dežele
Serija
17:00Beograd večno mesto
Serija
17:45Glasbeni spoti
Glasbeni program
18:00Za vse čase
Razvedrilni program
18:30Kvadratura kroga
Razvedrilni program
19:00Sestavljanka
Razvedrilni program
19:17Vreme, stanje na cestah
Informativni program
19:30Dnevnik
Informativni program
20:05Velikonočna poslanica patriarha srbskega Irineja
20:20Sorodnik z dežele
Serija
21:20Brez vize
Serija
21:50V spomin na veliko vojno
Otroški in mladinski program
22:40TV obrazi: kot ves ostali svet
Otroški in mladinski program
23:30Okus za glasbo
Glasbeni program