Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



RTS Srbija

TV spored za program:

RTS Srbija


Trenutno na programu:
od 01:00
do 01:30
Ad libitum Ob 01:30 sledi V svetu ()
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
  • Nedelja
  • Ponedeljek
Četrtek: 23.10.2014
UraProgram
00:25Bunt
01:00Ad libitum
01:30V svetu
02:00Srbija na zvezi
02:40Sestavljanka
03:00Poročila
03:05Oko, info
03:35Zadnja hiša, Srbija
04:05Vse barve življenja
04:30Gastronomad
04:45Leti, leti moja mila pesem
05:15Gledališče v hiši
05:47Verski koledar
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
06:00Poročila
06:05Jutranji program
08:00Jutranji dnevnik
08:30Jutranji program
09:00Poročila
09:05Gor in dol
10:00Poročila
10:05Povsem naravno
10:35Moja lepa Srbija
11:05Poročila
11:10TV zabavnik
11:20Srbija na zvezi
12:00Dnevnik
12:15Šport plus
12:25Vreme, stanje na cestah
12:30Sestavljanka
12:50Mali dnevnik
12:55Verski koledar
13:05Svet zdravja
13:35Onesnaženost - sevanje
14:007 RTS dni
14:15Dame pojejo
14:55Gastronomad
15:10To je Srbija
15:55Vse te ravnine
16:50TV zabavnik
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Kaj delate?
17:45Beograjska kronika
18:25Sestavljanka
18:40Mali dnevnik
18:45Datum
18:55Srbija na zvezi
19:30Dnevnik
20:05Vse te ravnine
20:55Program za diasporo
21:25Ne pozabi moje pesmi: Danica Obrenić
22:157 RTS dni
22:30Oko magazin
23:00Dnevnik
23:20Dnevnik kulture
23:35Športni dnevnik
23:55Čas televizije


Petek: 24.10.2014
UraProgram
01:05Življenje in standardi
01:35Beokult
02:05Srbija na zvezi
02:30Sestavljanka
02:50TV zabavnik
03:00Poročila
03:03Oko magazin
03:35Povsem naravno
04:05Moja lepa Srbija
04:357 RTS dni
04:55Vse te ravnine
05:47Verski koledar
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
06:00Poročila
06:05Jutranji program
08:00Jutranji dnevnik
08:30Jutranji program
09:00Poročila
09:05Gor in dol
10:00Poročila
10:05Razglednica
10:35Peljem te na skrivno mesto
11:05Črka na črko
11:35Srbija na zvezi
12:00Dnevnik
12:15Šport plus
12:25Vreme, stanje na cestah
12:30Sestavljanka
12:50Mali dnevnik
12:55Verski koledar
13:05Za vse čase: Irfan Mensur
13:35Življenje in standardi
14:05Igraj, zaigraj: ples in kolo
15:15To je Srbija
16:05Vse te ravnine
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Kaj delate?
17:45Beograjska kronika
18:25Sestavljanka
18:45Mali dnevnik
18:50Datum
18:55Srbija na zvezi
19:30Dnevnik
20:05Vse te ravnine
21:00Medijska mreža
21:30Beograd
23:05Dnevnik
23:25Dnevnik kulture
23:40Športni dnevnik


Sobota: 25.10.2014
UraProgram
08:30Jutranji program


Nedelja: 26.10.2014
UraProgram
00:20Medalje za vedno
Šport
00:40Duško Gojković in Big band RTS
Glasbeni program
01:05Knjiga vtisov
Glasbeni program
01:45Vroče gume
Glasbeni program
02:00Poročila
Informativni program
02:05Kronika Slavonije, Baranje in Zahodnega Srema
Informativni program
02:15Z Evropo "na ti"
Informativni program
02:30Medijska mreža srbske diaspore
Razvedrilni program
02:40Sestavljanka
Razvedrilni program
03:05Kronika Slavonije, Baranje in Zahodnega Srema
Informativni program
03:30Medijska mreža srbske diaspore
Razvedrilni program
03:50Smak
Glasbeni program
04:05TV obrazi:... kot ves ostali svet
Razvedrilni program
04:55Vse te ravnine
Serija
06:00Poročila
Informativni program
06:05Jutranji program
Informativni program
08:00Jutranji dnevnik
Informativni program
08:30Jutranji program
Informativni program
09:00Poročila
Informativni program
09:05Žikina pisanica
Kulturno-umetniški program
10:00Poročila
Informativni program
10:05Žikina pisanica
Kulturno-umetniški program
11:00Poročila
Informativni program
11:05Znanje - bogastvo
Informativni program
12:00Srbska športna prihodnost
Informativni program
12:15Nacionalni razred
Šport
12:30Metla brez držala
Otroški in mladinski program
13:00Dnevnik
Informativni program
13:15Šport plus
Šport
13:25Vreme, stanje na cestah
Informativni program
13:30Po balkanski ulici
Razvedrilni program
14:15Čas je za dojenčka
Razvedrilni program
14:55Gastronomad
Razvedrilni program
15:10Poročila
Informativni program
15:20Ura
Informativni program
16:05Poročila
Informativni program
16:10Vse te ravnine
Serija
16:55Zlata plošča: Nada Mamula
Glasbeni program
17:55Za vse čase
Razvedrilni program
18:25Povsem naravno
Razvedrilni program
19:00Sestavljanka
Razvedrilni program
19:17Vreme, stanje na cestah
Informativni program
19:30Dnevnik
Informativni program
20:05Vse te ravnine
Serija
21:00TV miniatura
Razvedrilni program
21:10TV teater: "Tri sestre"
Kulturno-umetniški program
22:15Sled v prostoru
Kulturno-umetniški program
22:50Dnevnik
Informativni program
23:10Koncert Lea Martina
Glasbeni program


Ponedeljek: 27.10.2014
UraProgram
00:25TV mreža
Informativni program
00:50Naš Stevan Mokranjac
Otroški in mladinski program
01:30Splošni izobraževalni program
Izobraževalni program
02:00Srbija na zvezi
Informativni program
02:25Datum
Informativni program
02:30Sestavljanka
Razvedrilni program
02:50TV zabavnik
Razvedrilni program
03:00Poročila
Informativni program
03:05Oko magazin
Informativni program
03:35Kvadratura kroga
Informativni program
04:05Potopis
Informativni program
04:35Dame pojejo
Glasbeni program
04:50Vse te ravnine
Serija
05:47Verski koledar
Verski program
05:57Himna Srbije
05:58Napoved programa
Propagandni program
06:00Poročila
Informativni program
06:05Jutranji program
Informativni program
08:00Jutranji dnevnik
Informativni program
08:15Jutranji program
Informativni program
09:00Poročila
Informativni program
09:05Gor in dol
Serija
10:10Poročila
Informativni program
10:15Sled
Informativni program
10:45Zadnja hiša, Srbija
Informativni program
11:10Poročila
Informativni program
11:15Leti, leti moja mila pesem
Glasbeni program
11:35Srbija na zvezi
Informativni program
12:00Dnevnik
Informativni program
12:15Šport plus
Šport
12:25Vreme, stanje na cestah
Informativni program
12:30Sestavljanka
Razvedrilni program
12:50Mali dnevnik
Otroški in mladinski program
12:55Verski koledar
Verski program
13:00Življenjsko križišče
Otroški in mladinski program
13:30Vse barve življenja
Izobraževalni program
14:00Igraj tisto naše
Glasbeni program
15:00To je Srbija
Informativni program
15:55Gastronomad
Razvedrilni program
16:10Gledališče v hiši
Serija
16:50TV zabavnik
Razvedrilni program
17:00Dnevnik RT Vojvodina
Informativni program
17:20Kaj delate?
Informativni program
17:45Beograjska kronika
Informativni program
18:25Sestavljanka
Razvedrilni program
18:45Mali dnevnik
Otroški in mladinski program
18:50Srbija na zvezi
Informativni program
19:30Dnevnik
Informativni program
20:05Gledališče v hiši
Serija
20:40Rockovnik: Ljubezen in moda
Glasbeni program
21:10Sled
Glasbeni program
21:40Kontekst
Izobraževalni program
22:10Oko, info
Informativni program
22:40Dnevnik
Informativni program
23:00Dnevnik kulture
Kulturno-umetniški program
23:15Športni dnevnik
Informativni program
23:30Čas televizije
Informativni program