Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Sport Klub 3


Trenutno na programu:
od 06:00
do 07:15
Informacije o programu še niso na voljo. Propagandni program Ob 07:15 sledi Švicarska liga: Basel - Luzern (Šport)
  • Ponedeljek
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
Ponedeljek: 28.07.2014
UraProgram
01:00Prijateljska tekma: Chelsea - WAC Wolfsberg
Šport
03:00Prijateljska tekma: Werder ? Athletic Bilbao
Šport
06:00Informacije o programu še niso na voljo.
Propagandni program
07:15Švicarska liga: Basel - Luzern
Šport
09:15Prijateljska tekma: Chicago - Tottenham Hotspurs
Šport
11:00BC TV prodaja
Propagandni program
12:00Magazinska oddaja: Trans World Sport
Šport
13:00Prijateljska tekma: Olimpija Ljubljana - Chelsea
Šport
15:00Speedway SP: King's Lynn, Velika Britanija
Šport
18:00Ukrajinska liga: Metalurg D - Dnipro
Šport
19:45Chelsea TV: Novice
Šport
20:00ATP Atlanta: Finale
Šport
22:00Danska liga: AaB - FC Midtjylland
Šport
23:45Avstrijska liga: Rapid - Ried
Šport


Torek: 29.07.2014
UraProgram
01:45ATP Gstaad: Finale
Šport
05:00Ukrajinska liga: Illichivets - Volyn
Šport
06:00Informacije o programu še niso na voljo.
Propagandni program
06:45Prijateljska tekma: Toronto - Tottenham Hotspurs
Šport
08:30Speedway SP: King's Lynn, Velika Britanija
Šport
11:30ATP Gstaad: Finale
Šport
13:30Danska liga: AaB - FC Midtjylland
Šport
15:30BC TV prodaja
Propagandni program
16:30Svet nogometa
Šport
17:00Prijateljska tekma: Arsenal - New York Red Bulls
Šport
19:00Speedway SP: Vastervik, Švedska
Šport
22:00Chelsea TV: Novice
Šport
22:15Prijateljska tekma: Olimpija Ljubljana - Chelsea
Šport


Sreda: 30.07.2014
UraProgram
00:00Ukrajinska liga: Shakhtar - Metalurg Z
Šport
01:45WTA Baku Cup: 1/2 finale
Šport
05:00Prijateljska tekma: Mgladbach - Stoke City
Šport
06:00Informacije o programu še niso na voljo.
Propagandni program
06:45Prijateljska tekma: Udinese Calcio - Dinamo Moskva
Šport
08:30Ukrajinska liga: Metalurg D - Dnipro
Šport
10:15BC TV prodaja
Propagandni program
11:15WTA Baku Cup: Finale
Šport
13:00Speedway SP: Vastervik, Švedska
Šport
16:00Prijateljska tekma: Olimpija Ljubljana - Chelsea
Šport
17:45Švicarska liga: Basel - Luzern
Šport
19:45Chelsea TV: Novice
Šport
20:00Futbol Mundial Magazin
Šport
20:30Prijateljska tekma: Fulham FC - Simurq PFK
Šport
22:30Odkrito o ATP Touru
Šport
23:00Prijateljska tekma: Schalke 04 - Stoke City
Šport


Četrtek: 31.07.2014
UraProgram
00:45Ukrajinska liga: Zorya - Metalist
Šport
02:30ATP Atlanta: 1/2 finale
Šport
06:00Prijateljska tekma: Arsenal - New York Red Bulls
Šport
07:45Speedway SP: Vastervik, Švedska
Šport
10:45ATP Atlanta: Finale
Šport
12:45BC TV prodaja
Propagandni program
13:45Prijateljska tekma: Schalke 04 - Stoke City
Šport
15:30Odkrito o ATP Touru
Šport
16:00Prijateljska tekma: Fulham FC - Simurq PFK
Šport
18:00Magazinska oddaja: Trans World Sport
Šport
19:00Speedway GP: Bydgoszcz, Poljska
Šport
22:00Chelsea TV: Novice
Šport
22:15IAAF Athletix
Šport
22:45Prijateljska tekma: Trabzonspor - FC Koln
Šport


Petek: 01.08.2014
UraProgram
03:00WTA Baku: 1/2 finale
Šport
04:00WTA Baku: 1/2 finale
Šport
07:00Prijateljska tekma: Udinese Calcio - Dinamo Moskva
Šport
09:00BC TV prodaja
Propagandni program
10:00Avstrijska liga: Rapid - Ried
Šport
12:00Prijateljska tekma: Sevilla ? Braunschweig
Šport
14:00WTA Baku: Finale
Šport
16:00ATP Gstaad: Finale
Šport
18:00Prijateljska tekma: Chicago - Tottenham Hotspurs
Šport
20:00Prijateljska tekma: Werder ? Athletic Bilbao
Šport
22:00Speedway World Cup: Event 1 - King?s Lynn, Great Britain
Šport