Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Sport Klub 3


Trenutno na programu:
od 19:00
do 20:45
Avstrijska liga: Sturm - Austria Šport Ob 20:45 sledi Premier liga: Aston Villa - WBA (Šport)
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
Torek: 03.03.2015
UraProgram
00:45Turška liga: Anadolu Efes - Galatasaray
Šport
02:30Premier liga: West Ham United - Crystal Palace
Šport
04:15Španska liga: Villa de Aranda - Helvetia
Šport
05:00Informacije o programu še niso na voljo.
Propagandni program
06:00Italijanska liga: Trento - Varese
Šport
07:45Nascar: Atlanta
Šport
10:45Evroliga: Pregled kroga
Šport
11:30Španska liga: Granada - Barcelona
Šport
13:15NBA: Houston - Cleveland
Šport
15:15Premier liga: Liverpool - Manchester City
Šport
17:00Turška liga: Fenerbahce - Karsiyaka
Šport
18:45Chelsea TV: Novice
Šport
19:00Avstrijska liga: Sturm - Austria
Šport
20:45Premier liga: Aston Villa - WBA
Šport
22:45ATP 500 Dubai: Pregled turnirja
Šport
23:45Španska liga: Pregled kroga
Šport


Sreda: 04.03.2015
UraProgram
00:45Premier liga: Pregled kroga
Šport
01:45Nizozemska liga: Pregled kroga
Šport
02:45Nemška liga (Bayern TV): Bayern (M) - Koln
Šport
04:30Španska liga: Celta - Elche
Šport
06:15Italijanska liga: Milano - Reggio Emilia
Šport
07:45Portugalska liga: Porto - Sporting
Šport
09:30Nemški pokal: Dynamo Dresden - Borussia (D)
Šport
11:15ATP 500 Acapulco: Pregled turnirja
Šport
12:15Turška liga: Anadolu Efes - Galatasaray
Šport
14:00Ukrajinski pokal - 1/4 finale: Vorskla - Olimpik
Šport
16:00Premier liga: Southampton - Crystal Palace
Šport
17:45Evroliga: Magazin
Šport
18:30Ukrajinski pokal - 1/4 finale: Zorya - Dinamo K
Šport
20:30Chelsea TV: Novice
Šport
20:45Premier Liga: QPR ? Arsenal
Šport
22:45Odkrito o ATP Touru
Šport
23:15Liga prvakov: Lokomotiv - Resovia
Šport


Četrtek: 05.03.2015
UraProgram
01:00Premier liga: Stoke City - Everton
Šport
02:45La Liga World
Informativni program
03:15Turška liga: Pregled kroga
Šport
04:15Škotska liga: Pregled kroga
Šport
04:45KHL: Barys - Avangard
Šport
06:45Premier liga: Tottenham - Swansea City
Šport
08:30Evroliga: Alba - Zalgiris
Šport
10:00Premier liga: Liverpool - Burnley
Šport
11:45Nascar: Atlanta
Šport
13:45Nascar: Atlanta - Pregled dirke
Šport
14:45Premier liga: West Ham United - Chelsea
Šport
16:30Liga prvakinj: Eczacibasi - Volero
Šport
18:30Chelsea TV: Novice
Šport
18:45Nemški pokal: Bayern (M) - Eintracht Braunschweig
Šport
20:45Italijanski pokal - 1/2 finale: Juventus - Fiorentina
Šport
22:45Magazinska oddaja: Trans World Sport
Šport
23:45Nemški pokal: Pregled kroga
Šport


Petek: 06.03.2015
UraProgram
00:15Evroliga: Crvena Zvezda - Maccabi Electra
Šport
02:00Svet nogometa
Šport
02:30Premier liga: Hull City - Sunderland
Šport
04:15Nascar: Atlanta - Pregled dirke
Šport
05:15Premier liga: Newcastle United - Manchester United
Šport
07:00Evroliga: Laboral Kutxa - CSKA
Šport
08:45Odkrito o ATP Touru
Šport
09:15Premier liga: Manchester City - Leicester City
Šport
11:00Evroliga: Panathinaikos - Barcelona
Šport
12:45Italijanski pokal - 1/2 finale: Lazio - Napoli
Šport
14:45Evroliga: Fenerbahce - Nizhny
Šport
16:30Premier League World
Šport
17:00Španska liga: Villareal - Barcelona
Šport
18:45Chelsea TV: Novice
Šport
19:00Evroliga: Galatasaray - Real Madrid
Šport
20:45Španska liga: Levante - Eibar / Championship: Fulham - Bournemouth
Šport
22:45Premier liga: Netbusters
Šport
23:15Evroliga: EA Milano - Olympiacos
Šport


Sobota: 07.03.2015
UraProgram
00:45Španska liga: Sevilla - Atletico Madrid
Šport
02:30Nizozemska liga: Utreche - Feyenoord
Šport
04:15Škotska liga: Celtic - Aberdeen
Šport
06:00Informacije o programu še niso na voljo.
Propagandni program
08:00Premier liga: Newcastle United - Aston Villa
Šport
09:45Portugalska liga: Benfica - Estoril
Šport
11:30NBA: Action
Šport
12:00Nizozemska liga: PSV - Ajax
Šport
13:45Italijanska liga: Milano - Reggio Emilia
Šport
15:30Premier liga: Everton - Arsenal
Šport
17:30KHL - playoff G3: Lokomotiv - Dinamo Moskva
Šport
19:45Portugalska liga: Pregled kroga
Šport
20:30Championship: Pregled kroga
Šport
21:00Portugalska liga: Belenenses - Pacos Ferreira
Šport
23:00Španska liga: Real Madrid - Villareal
Šport