Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Eurosport


Trenutno na programu:
od 09:30
do 11:30
Tenis: OP Avstralije, Melbourne Finale (ž), v živo Ob 11:30 sledi Tenis: Igra, set in Mats (Pregled teniških dogodkov..., v živo)
  • Sobota
  • Nedelja
  • Ponedeljek
  • Torek
  • Sreda
Sobota: 31.01.2015
UraProgram
00:00Smučarski skoki: SP, Willingen
Ekipna tekma, HS 145, posnetek
01:00Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (ž), ponovitev
08:30Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Polfinale (ž), ponovitev
09:15Tenis: Igra, set in Mats
Pregled teniških dogodkov..., v živo
09:30Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (ž), v živo
11:30Tenis: Igra, set in Mats
Pregled teniških dogodkov..., v živo
11:45Smučarski teki: Univerzijada, Slovaška
15km prosto (ž), v živo
11:45Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Dvojice (m), finale, v živo
12:45Biatlon: Univerzijada, Slovaška
Skupinski start (ž), v živo
13:45Biatlon: Univerzijada, Slovaška
Skupinski start (m), posnetek
14:00Biatlon: Univerzijada, Slovaška
Skupinski start (m), posnetek
14:30Sankanje: SP Lillehammer
2. tek (ž), v živo
15:15Sankanje: SP Lillehammer
Dvojice, 2. vožnja, posnetek
15:45Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (ž), ponovitev
16:45Nogomet: Afriški pokal narodov
Četrtfinale: Kongo - DR Kongo, v živo
19:00Nogomet: Azijski pokal, Avstralija
Finale: J. Koreja - Avstralija, posnetek
19:45Nogomet: Afriški pokal narodov
prvič
20:15Nogomet: Afriški pokal narodov
Četrfinale: Tunizija - Ekvatorialna Gvineja, v živo
22:30Tenis: Igra, set in Mats
Povzetek dogajanj z Barbaro in Matsom, prvič
23:00Atletika: Dvoranski miting, Karlsruhe
posnetek


Nedelja: 01.02.2015
UraProgram
00:00Tenis: Igra, set in Mats
Povzetek dogajanj z Barbaro in Matsom, prvič
00:15Vsi športi: Watts
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., prvič
00:30Smučarski skoki: SP, Willingen
HS 145, ponovitev
06:00Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Mešane dvojice, finale, v živo
07:45Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (ž), ponovitev
09:15Tenis: Igra, set in Mats
Pregled teniških dogodkov..., v živo
09:30Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (m), v živo
12:30Tenis: Igra, set in Mats
Pregled teniških dogodkov..., v živo
12:45Smučarski skoki: SP ženske, Hinzenbach
Hs 94 (ž), v živo
13:45Nordijska kombinacija: SP, Val di Fiemme
Nordijski kombinatorci, v živo
14:30Smučarski skoki: SP, Willingen
HS 145, v živo
16:45Nogomet: Afriški pokal narodov
Četrtfinale: Gana - Gvineja, v živo
19:00Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (m), ponovitev
19:45Nogomet: Afriški pokal narodov
prvič
20:15Nogomet: Afriški pokal narodov
Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, v živo
22:30Tenis: OP Avstralije, Melbourne
Finale (m), ponovitev


Ponedeljek: 02.02.2015
UraProgram


Torek: 03.02.2015
UraProgram


Sreda: 04.02.2015
UraProgram