Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



Eurosport

TV spored za program:

Eurosport


Trenutno na programu:
od 01:17
do :
Motošport vieknd magazin Ob : sledi ()
  • Sreda
  • Četrtek
  • Petek
  • Sobota
  • Nedelja
Sreda: 30.07.2014
UraProgram
00:01Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 4. etapa
01:17Motošport vieknd magazin


Četrtek: 31.07.2014
UraProgram
00:30Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 5. etapa
Šport
01:30Program ne oddaja
08:30Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 5. etapa
Šport
09:30Smučarski skoki: Poletni pokal, Wisla, Poljska - HS 134
Šport
10:30Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
12:00Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
13:30Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 5. etapa
Šport
14:30Smučarski skoki: Poletni pokal, Wisla, Poljska - HS 134
Šport
15:45Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
17:15Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
18:45Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport
21:15Borilni športi: Klub pesti
Šport
23:00Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport


Petek: 01.08.2014
UraProgram
00:30Rokoborba: Zlati GP v Bakuju, Azerbajdžan - finale
Šport
01:30Program ne oddaja
08:35Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport
10:00Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 5. etapa
Šport
11:00Watts - najboljši športni posnetki
Šport
12:00Avtomobilizem: WTCC magazin
Šport
12:30Smučarski skoki: Poletni pokal, Wisla, Poljska - HS 134
Šport
13:30Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport
15:00Watts - najboljši športni posnetki
Šport
16:00Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport
17:30Konjeništvo: FEI pokal narodov v Veliki Britaniji
Šport
19:00Boks: E. Maccarinelli (Nemčija) - J. Brahmer (Nemčija)
Šport
20:00Boks: D. Chudinov (Rusija) - P. Nielsen (Danska)
Šport
22:00Borilni športi: Popoln knockout
Šport
23:00Borilni športi: Popoln knockout
Šport


Sobota: 02.08.2014
UraProgram
00:00Borilni športi: Popoln knockout
Šport
00:30Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - finale
Šport
01:30Program ne oddaja
08:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
09:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
10:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
11:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
12:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
13:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
14:30Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju
Šport
15:30Kolesarstvo: Clasica San Sebastian, Španija
Šport
17:30Watts - najboljši športni posnetki
Šport
18:00Konjeništvo: Global Champions Tour
Šport
19:30Avtomobilizem: WTCC magazin
Šport
20:00Touring prvenstvo: Argentina - kvalifikacije
Šport
21:00Borilni športi: Super spopad - Serija svetovni GP, GP 5 - izločanje
Šport


Nedelja: 03.08.2014
UraProgram
01:15Kolesarstvo: LeMond na turneji
Šport
01:30Program ne oddaja
08:30Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 3. etapa
Šport
09:30Kolesarstvo: Tour de France, 21. etapa: Evry-Paris
Šport
11:30Kolesarstvo: LeMond na turneji
Šport
11:45Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
12:45Nogomet: UEFA EP pod 19 let na Madžarskem - polfinale
Šport
14:00Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 3. etapa
Šport
14:45Kolesarstvo: Dirka po Wallonnieju, 4. etapa
Šport
17:45Kolesarstvo: Oddaja z LeMondom
Šport
18:00Atletika: Mladinsko SP v ZDA, Eugene - 6. dan
Šport
19:45Boks: E. Maccarinelli (Nemčija) - J. Brahmer (Nemčija)
Šport
21:45Boks: J. Makabu (Kongo) - J. Gomez (Kuba)
Šport
22:30Motokros: SP v Loketu, Češka
Šport
23:00Avtomobilizem: Serija Blancpain Endurance v Spa-Francorchampsu, Belgija
Šport