Spletno mesto eRevija.com uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih >>



TV spored za program:

Eurosport


Trenutno na programu:
od 12:15
do 13:30
Alpsko smučanje: SP Alta Badia Veleslalom (m), 2. tek, v živo Ob 13:30 sledi Biatlon: SP Pokljuka (Skupinski start (m), v živo)
  • Nedelja
  • Ponedeljek
  • Torek
  • Sreda
  • Četrtek
Nedelja: 21.12.2014
UraProgram
00:30Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
08:30Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
09:15Alpsko smučanje: SP Alta Badia
Veleslalom (m), 1. tek, v živo
10:30Biatlon: SP Pokljuka
Zasledovalno (ž), ponovitev
11:15Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (ž), v živo
12:15Alpsko smučanje: SP Alta Badia
Veleslalom (m), 2. tek, v živo
13:30Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (m), v živo
14:15Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, v živo
16:00Smučarski teki: SP Davos
Sprint prosto, (m+ž), posnetek
16:45Nordijska kombinacija: SP Ramsau
Nordijski kombinatorci, posnetek
17:15Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (ž), ponovitev
18:00Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (m), ponovitev
18:30Smučarski teki: SP Davos
Sprint prosto, (m+ž), ponovitev
19:00Alpsko smučanje: SP Alta Badia
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
19:45Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
21:00Boks: WBO, Nemčija
A. Abraham - P. Smith, ponovitev
23:00Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (ž), ponovitev
23:45Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (m), ponovitev


Ponedeljek: 22.12.2014
UraProgram
00:00Alpsko smučanje: SP Madonna di Campiglio
Slalom (m), 2. tek, ponovitev
00:45Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
08:30Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
09:30Alpsko smučanje: SP Alta Badia
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
10:15Biatlon: SP Pokljuka
Sprint (ž), ponovitev
11:00Biatlon: SP Pokljuka
Zasledovalno (ž), ponovitev
11:45Biatlon: SP Pokljuka
Sprint (m), ponovitev
12:30Biatlon: SP Pokljuka
Zasledovalno (m), ponovitev
13:15Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
14:00Smučarski teki: Worldloppet, Italija
35km klasično, prvič
15:00Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (ž), ponovitev
15:30Biatlon: SP Pokljuka
Skupinski start (m), ponovitev
16:00Smučarski skoki: SP Engelberg
HS 137, ponovitev
17:00Alpsko smučanje: SP Alta Badia
Veleslalom (m), 2. tek, ponovitev
17:30Alpsko smučanje: SP Madonna di Campiglio
Slalom (m), 1. tek, v živo
18:45Nogomet: Eurogoli
Pregled dogajanja na evropskih zelenicah..., prvič
19:30Vsi športi: Watts top 10
Top 10, ponovitev
20:00Vsi športi: Watts
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., prvič
20:15Alpsko smučanje: SP Madonna di Campiglio
Slalom (m), 1. tek, ponovitev
20:30Alpsko smučanje: SP Madonna di Campiglio
Slalom (m), 2. tek, v živo
21:45Konjeništvo: OIHS, London
v živo
23:00Konjeništvo: FEI SP, London
posnetek


Torek: 23.12.2014
UraProgram


Sreda: 24.12.2014
UraProgram


Četrtek: 25.12.2014
UraProgram